19
paź 2021
20
paź 2021

Ogród hotelowy

To wizytówka i duma hotelu Artis Loft. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by przestrzeń wokół obiektu była atrakcyjnie i starannie zaaranżowana. Z uwagi na to, że nasz ogród hotelowy zajmuje powierzchnię 3,5 ha, podzieliliśmy go na strefy, by każdy znalazł swój magiczny zakątek, w którym czuje się swobodnie.

Przysłowiową wisienką na torcie jest bez wątpienia oczko wodne. Goście dostrzegą w nim pięknie rosnące lilie i tataraki, a ci bardziej spostrzegawczy z pewnością zauważą pływające karpie i karasie. Oczko jest ogrodzone małym płotkiem. Na środku znajduje się mały gejzer napowietrzający zbiornik w tle. Wyjątkowo urokliwie wygląda wieczorami, gdy w lustrze wody migają hotelowe światła.

Niedaleko oczka wodnego znajduje się strefa relaksu. Łatwo ją zauważyć po rozstawionych na trawie leżakach i hamakach rozwieszonych między drzewami. Nasi goście uwielbiają wylegiwać się w cieniu rosnących młodych brzózek. Warto tu przyjść także po zachodzie słońca, gdyż nasz brzozowy zagajnik jest klimatycznie oświetlony.

W ogrodzie hotelowym nie może zabraknąć specjalnego miejsca dla dzieci. Nowoczesny plac zabaw ma wszystko, co niezbędne, by maluchy dobrze się tu czuły - zadaszone wieże, most linowy, drabinki, cztery zjeżdżalnie, mini ścianka wspinaczkowa, huśtawki oraz bocianie gniazdo z pewnością dostarczą najmłodszym wiele wrażeń.

Obok placu zabaw dorośli mają do dyspozycji siłownię plenerową. Wiemy od naszych gości, że nie chcą rezygnować z aktywności podczas rodzinnego urlopu lub podróży służbowej, dlatego zorganizowaliśmy siłownię plenerową. Swobodny dostęp do takich urządzeń, jak orbitek, biegacz, wioślarz czy street workout z pewnością pomoże zadbać o sylwetkę i ogólną sprawność fizyczną.

Ogród to idealna przestrzeń do organizacji spotkań towarzyskich, imprez rodzinnych czy pikników firmowych. Znajdująca się tu altana grillowa pomieści stoły z ławami na ok. 60 miejsc siedzących, jest też miejsce do tańczenia. Aktualne menu grillowe mogą Państwo znaleźć w zakładce Grill rodzinny. W organizacji konferencji oraz bankietów firmowych sprawdza się nasz namiot sferyczny. Jego kulisty kształt, przypominający igloo, zapewnia niezwykłą przestrzeń eventową w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Zarówno altana grillowa, jak i namiot sferyczny dają duże możliwości aranżacyjne.

Warto też wspomnieć, że na tyłach hotelu znajduje się parking na 50 aut. Chętnie korzystają z niego firmy motoryzacyjne do organizacji wystaw oraz prezentacji swojej floty.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania organizacji eventów w naszym ogrodzie, prosimy o kontakt z recepcją hotelu: tel. +48 222 56 97 56, email: hotel@artis-loft.pl. Zapraszamy do współpracy.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij