23
sty 2022
24
sty 2022

Konferencje pod Warszawą

Artis Loft to wyjątkowe centrum konferencyjne pod Warszawą. Oferujemy nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe o dużych możliwościach aranżacyjnych. Przygotowujemy różnego rodzaju wydarzenia i eventy – od kameralnych spotkań biznesowych po większe o charakterze wystawowym.

Nasza największa sala jest dostosowana do przygotowania eventów motoryzacyjnych – doskonale eksponuje wprowadzone na nią auta.

IDEALNA KONFERENCJA POD WARSZAWĄ

  • 500 mkw powierzchni do wykorzystania na szkolenia, konferencje i eventy;
  • Nowoczesne wyposażenie sal sterowane centralnie;
  • Zadbany teren wokół hotelu o powierzchni 3,5 ha do wykorzystania na piknik firmowy;
  • Miejsca parkingowe dla uczestników wydarzeń biznesowych;
  • Zaplecze noclegowe ponad 180 Gości;
  • Zespół profesjonalistów czuwających nad każdym wydarzeniem;
  • Kompleksowa organizacja wydarzenia;
  • Wyśmienita kuchnia.

SALE SZKOLENIOWE DLA WYMAGAJĄCYCH

Nasze salki szkoleniowe spełniają oczekiwanie najbardziej wymagających trenerów. Są przestronne, widne, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Doskonałe do organizacji różnego rodzaju szkoleń i warsztatów, w komfortowych warunkach i aranżacji przestrzeni dostosowanej do charakteru spotkania.

Jesteśmy przekonani, że Artis Loft to idealne miejsce na konferencje pod Warszawą. Jeśli szukasz ośrodka konferencyjnego na spotkanie integracyjne lub biznesowe - warto rozważyć nasz hotel.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami.

Dopasujemy się
do Waszych potrzeb

W naszym centrum konferencyjnym każde wydarzenie biznesowe organizowane jest z pasją i z pełnym profesjonalizmem. Pomożemy dobrać odpowiednią przestrzeń, aranżację oraz udogodnienia, które będą pasować do formuły konkretnego wydarzenia. Każda sala konferencyjna w Artis Loft spełnia najwyższe standardy i będzie doskonałym wyborem. Zamiast planować event w stolicy, narażając się na korki i niedogodności związane z parkowaniem, sprawdź, jakie atuty kryją okolice Warszawy.

do Waszych potrzeb

Wiemy, jak
spełnić oczekiwania

Oferta Artis Loft to więcej niż sale konferencyjne - dbamy o to, aby każde wydarzenie zorganizowane tutaj było wyjątkowe. Dlatego oprócz organizacji eventów proponujemy także przerwy kawowe z pysznym poczęstunkiem oraz inne niezbędne udogodnienia. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.

spełnić oczekiwania

Skontaktuj się z nami!

* pola wymagane

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij