19
paź 2021
20
paź 2021

Bon Turystyczny

Celem rządowego programu Bon Turystyczny jest dofinansowanie rodzinnego wypoczynku w Polsce. Jest to forma wsparcia dla polskich rodzin spowodowana osłabieniem gospodarki i pandemią COVID-19. Spędź wakacje wraz z rodziną w komfortowym hotelu Artis Loft w Radziejowicach pod Warszawą i skorzystaj z bonu turystycznego.

Kto może skorzystać z Bonu Turystycznego?

Uprawniona do korzystania z bonu turystycznego jest każda rodzina (niezależnie od poziomu dochodu, jak w przypadku programu 500 plus), która posiada co najmniej jedno dziecko w wieku do 18 lat. Z bonów 500 plus mogą korzystać także dzieci, których rodzice pracują zagranicą. Wartość bonu na każde dziecko wynosi 500 zł. Natomiast dzieciom niepełnosprawnym przysługuje bon w wysokości 1000 zł. Za pomocą bonu można będzie zrealizować płatność za usługi noclegowe.

Do kiedy można wykorzystać Bon Turystyczny?

Bony turystyczne można wykorzystać do 31 marca 2022 roku. Jeśli jednak do tego dnia zapłacimy za pobyt w hotelu, możemy z usługi skorzystać także po tym terminie. Warto wiedzieć, że bonów nie można wymienić na gotówkę.

Jak sprawdzić, czy hotel przyjmuje płatność bonem?

Hotel musi widnieć na liście Polskiej Organizacji Turystycznej. Dany obiekt można sprawdzić na stronie bonturystyczny.gov.pl, wpisując nazwę podmiotu i miejscowość. Aby odnaleźć na liście POT Artis Loft Hotel, należy wpisać nazwę podmiotu: Artis Express oraz miejscowość: Radziejowice-Parcel.

Jak zrealizować Bon Turystyczny?

  1. Pierwszy krok to konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Jeśli nie masz tam profilu, musisz się zarejestrować.
  2. Jeśli masz już profil na PUE ZUS, zaloguj się, kliknij w zakładkę [Ogólny], a następnie w [Polski Bon Turystyczny] > [Mój bon]. Teraz kliknij [Aktywuj bon], podając swój adres email i numer telefonu komórkowego.
  3. Na podany adres email otrzymasz kod obsługi płatności.
  4. Aktywacja bonu nie wiąże się ze składaniem wniosku. Jeśli jednak chcesz uzyskać dodatkowe świadczenie w formie bonu na dziecko niepełnosprawne, wówczas należy złożyć specjalne oświadczenie na PUE ZUS.
  5. Wybierz hotel znajdujący się na liście Polskiej Organizacji Turystycznej, a podczas rezerwacji podaj uzyskany wcześniej kod obsługi płatności oraz wartość, jaką chcesz przeznaczyć na opłacenie pobytu w hotelu.
  6. Przyjedź do hotelu, opłać resztę za pobyt i ciesz się wypoczynkiem.

Bon Turystyczny w Artis Loft Hotel

Wybierz jeden z poniższych pakietów rodzinnych w Artis Loft Hotel. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej oferty, skontaktuj się bezpośrednio z recepcją hotelu telefonicznie (tel: 22 256 97 56) lub mailowo hotel@artis-loft.pl.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij