Atrakcje w hotelu – nie tylko na deszczowe dni!

Wybierając hotel zarówno na weekendowy wyjazd, jak i dłuższy urlop, jednym z kluczowych kryteriów jest oferowany przez obiekty standard. Jednak czym jeszcze warto się kierować przy poszukiwaniach idealnego miejsca na wypoczynek? Ważne są też dostępne dla gości atrakcje hotelowe – w Artis Loft ich nie brakuje, więc uprzyjemnią Ci nie tylko deszczowy dzień!

Hotel z atrakcjami SPA – pozwól sobie na relaks!

Nawet krótki wyjazd powinien być przede wszystkim okazją do wypoczynku i regeneracji sił. Nic więc dziwnego, że hotele z atrakcjami często oferują turystom dostęp do SPA. Podczas pobytu w Artis Loft także możesz liczyć na solidną porcję relaksu – nasza strefa SPA to miejsce, w którym skutecznie zredukujesz stres oraz zmęczenie i odzyskasz wspaniałe samopoczucie. Aranżacja tej przestrzeni nawiązuje do charakteru Artis Loft, a każdy detal został zaprojektowany z najwyższą troską, starannością i myślą o komforcie naszych gości.

Strefę SPA w Artis Loft tworzą:

  • sauna fińska – wykonana z egzotycznego ryflowanego drewna, zapewniającego niepowtarzalny wygląd sauny i zwiększającego powierzchnię oddychania surowca. W saunie znajduje się piec z automatyczną aromatyzacją;
  • jacuzzi – mieści się w części zewnętrznej SPA, pozwalając jednocześnie cieszyć się odprężającą kąpielą i widokiem na ogród;
  • ściana z soli himalajskiej – tworzy wyjątkowy, nadmorski mikroklimat, sprzyjający górnym drogom oddechowym.

Wiosną i latem w części zewnętrznej strefy SPA znajduje się również 30 leżaków do opalania, leżaki rekreacyjne, hamaki oraz bar zewnętrzny.

Atrakcje w hotelach dla miłośników aktywności

Nie lubisz rezygnować z treningu nawet w czasie urlopu? W Artis Loft nie musisz tego robić! Przygotowując nasze atrakcje hotelowe, pamiętaliśmy o amatorach aktywności, którzy najefektywniej wypoczywają w ruchu. Do dyspozycji gości oddajemy hotelową siłownię, wyposażoną w podstawowe urządzenia do treningu siłowego i cardio. W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy też na siłownię plenerową – ćwiczenia na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody doceni każdy miłośnik sportu!

Atrakcje hotelu Artis Loft – poznaj nasz ogród!

Ogród jest wizytówką i prawdziwą dumą hotelu Artis Loft. Zajmuje imponującą powierzchnię 3,5 ha, a każda jego część została atrakcyjnie i starannie zaaranżowana. Nasz ogród hotelowy został podzielony na kilka stref, dzięki czemu każdy znajdzie w nim zakątek, w którym poczuje się swobodnie i komfortowo. Oczko wodne, strefa relaksu z leżakami i hamakami zawieszonymi między drzewami, altana grillowa, namiot sferyczny, plac zabaw dla dzieci czy wspomniana już siłownia plenerowa – które hotele z atrakcjami mogą poszczycić się tyloma udogodnieniami?

Atrakcje dla dzieci w hotelach

Zastanawiasz się, jaki hotel z dzieckiem wybrać? Artis Loft to doskonałe miejsce na rodzinny weekend czy dłuższy urlop. Zadbaliśmy o atrakcje w hotelu dla dzieci, więc Twoja pociecha na pewno nie będzie narzekać na nudę. Z myślą o maluchach zaaranżowaliśmy między innymi magiczną przestrzeń w ogrodzie. Na placu zabaw na naszych najmłodszych gości czekają zadaszone wieże, most linowy, drabinki, zjeżdżalnie, mini ścianka wspinaczkowa, huśtawki oraz bocianie gniazdo. Aura nie pozwala na harce na świeżym powietrzu? W deszczowe dni zapraszamy dzieci do hotelowej strefy zabaw z dwoma basenami z kulkami i dodatkowymi atrakcjami sprzyjającymi kreatywnej rozrywce.

Atrakcje nie tylko w hotelu – co zobaczyć w okolicy?

Chcąc czerpać z urlopu pełnymi garściami, należy zwracać uwagę nie tylko na dodatkowe atrakcje w hotelach, ale także w najbliższej okolicy obiektu. W niewielkiej odległości od Artis Loft znajduje się wiele miejsc, które warto odwiedzić:

Atrakcje w hotelu Artis Loft i okolicach to nie tylko sposób na nudę w deszczowe dni – to przede wszystkim sprawdzony przepis na sprzyjający wypoczynkowi i regeneracji wyjazd pełen niezapomnianych wrażeń!