Tor Driveland. Dlaczego warto tu przyjechać?

Tor Driveland w Słabomierzu to jeden z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia jazdy w Polsce. Jego założycielem jest Tomasz Kuchar, znany kierowca rajdowy i ralycrossowy Mistrz Polski. Driveland jest prawdziwą gratką dla osób z Warszawy i okolic, które chcą doskonalić swoje umiejętności w prowadzeniu auta, a także miłośników rajdów i innych dyscyplin motoryzacyjnych.

Dlaczego pasjonaci motoryzacji tak chętnie wybierają tor Drive Land? To przede wszystkim równa nawierzchnia o długości aż 1,8 k, długa nitka okrążenia, a także nowoczesne płyty poślizgowe z nawodnieniem i kurtynami wodnymi oraz szarpakiem do wprowadzania samochodów w poślizg. Amatorów jazdy wyścigowymi autami z pewnością ucieszą ciekawe zakręty, łuki i wzniesienia oraz wiele prostych odcinków, na których można rozwinąć zawrotne prędkości.

Z uwagi na fakt, że na terenie Driveland znajduje się sieć dróg i placów manewrowych, w obiekcie można przeprowadzać kursy z doskonalenia technik jazdy, szkolenia okresowe oraz zajęcia z zagrożeń w ruchu drogowym. Tor Słabomierz to także idealne miejsce na szkolenia dla motocyklistów, kierowców samochodów osobowych i ciężarowych. W Driveland technikę jazdy doskonalą także służby specjalne.

Niezależnie, czy chcesz opanować sztukę eco-drivingu, doszkolić jazdę w trudnym warunkach atmosferycznych, czy przetestować możliwości nietuzinkowych aut sportowych, to miejsce jest z pewnością godne odwiedzenia. Tor Warszawa Słabomierz - Driveland znajduje się ok. 50 km od stolicy i zaledwie 4 km od hotelu Artis Loft. Wszystkim naszych gości zainteresowanych szkoleniami na torze Dive Land, prosimy o kontakt z pracownikami hotelu.