Sylwester pod Warszawą – dlaczego warto wybrać Artis Loft?

Sylwester to bez wątpienia wyjątkowe święto. Jako że w tym dniu kończy się stary, a zaczyna nowy rok, jest to doskonała okazja, by podsumować minione 12 miesięcy oraz określić, jak mają wyglądać kolejne dni. Z tego powodu, warto przeżyć tę noc w szczególny sposób. A na to możecie liczyć, wybierając Sylwester pod Warszawą w Artis Loft Hotel.

Większość z nas woli spędzać Sylwestra z najbliższymi. W takim przypadku fantastycznym rozwiązaniem jest udział w zorganizowanym balu sylwestrowym, na który można przyjść zarówno z drugą połówką, jak i w gronie rodziny czy z paczką przyjaciół. Wy wybieracie, z kim chcecie żegnać stary i witać nowy rok – my zadbamy o to, by ta noc była niezapomniana.

Sylwester pod Warszawą

Jeszcze kilka lat temu bal sylwestrowy postrzegano jako wytworne przyjęcie, na którym obowiązuje ścisły dress code. Powoli się to zmienia. My też chcemy, by Sylwester kojarzył się naszym gościom przede wszystkim z świetną imprezą, na której główne role grają doskonała muzyka, wyśmienite jedzenie oraz dobry alkohol. Wychodzimy z założenia, że zamiast nadmiernie skupiać się na przygotowaniach, lepiej poświęcić ten czas na wybór odpowiedniej oferty balu – a taką jest właśnie Sylwester pod Warszawą w Artis Loft Hotel.

Idealna impreza sylwestrowa

Naszym zdaniem idealny bal sylwestrowy to taki, który spełnia oczekiwania wszystkich uczestników. By sprostać wymaganiom naszym gości, bardzo dużą wagę przykładamy między innymi do wyboru oprawy muzycznej. W tym roku zadbają o nią DJ i wodzirej. Dodatkową atrakcją będą występy na żywo – zaproszony zespół wykona ponadczasowe klasyki muzyki tanecznej.

Bal sylwestrowy od kuchni

Sylwester nie może obejść się także bez ciekawego menu. Podczas balu nasi goście mają okazję skosztować zarówno tradycyjnych dań, jak i niebanalnych smaków z najróżniejszych zakątków świata. Potrawy serwowane w ramach kolacji, przystawki czekające na stołach czy dania zimne oraz gorące podawane formie bufetu z pewnością zachwycą podniebienia uczestników zabawy, nawet tych najbardziej wymagających. Szeroki wybór potraw jest dostępny przez całą noc. W ramach urozmaicenia wieczoru zaplanowaliśmy również live cooking, czyli specjalny pokaz, w trakcie którego nasi kucharze przygotują kilka dań na oczach gości.

Świetnym dopełnieniem oprawy muzycznej oraz fantastycznej kuchni jest bogata oferta napojów alkoholowych. W Artis Loft bez ograniczeń przez całą noc dostępne są takie trunki, jak wódka klasy premium oraz cztery rodzaje wina, dobrane przez naszych sommelierów. Sylwester w naszym hotelu to też drink bar, w którym przygotowywane są wyśmienite, orzeźwiające kompozycje na bazie whisky, rumu, ginu czy wermutów z dodatkiem świeżych soków, owoców oraz ziół.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Punktem kulminacyjnym imprezy jest oczywiście godzina 24:00. Północ to idealny moment na złożenie życzeń, wzniesienie toastu znakomitym prosecco i obejrzenie pokazu sztucznych ogni, które od lat niezmiennie towarzyszą nam w chwili powitania Nowego Roku.

Sylwester z noclegiem pod Warszawą

Oprócz doskonałej zabawy, naszą specjalnością są także noclegi. Po hucznym świętowaniu do białego rana, na naszych gości czekają nowoczesne, komfortowo urządzone pokoje. Dzięki temu nie trzeba się martwić o powrót do domu lub centrum miasta czy przygotowanie śniadania. W Nowy Rok aż do godziny 12:00 (a nawet dłużej!) serwujemy pyszny żurek, omlety, naleśniki na słodko i aromatyczną kawę. Wspólny posiłek to świetna okazja, by podzielić się wrażeniami i odpocząć przed nowymi wyzwaniami. W końcu przed nami kolejne 12 niesamowitych miesięcy!