09.03.2020

Siłownia w hotelu Artis Loft

Obecnie ponad 50% turystów nie chce rezygnować z aktywności fizycznej podczas podróży – niezależnie, czy jest to krótki wyjazd służbowy, czy dłuższy urlop z rodziną. Ponieważ coraz więcej gości hotelowych ceni sobie zdrowy styl życia, dbanie o sylwetkę i ogólną sprawność fizyczną, postanowiliśmy uruchomić dla nich nowoczesną siłownię.

Siłownia w hotelu Artis Loft

Wydzielenie specjalnej strefy do ćwiczeń w naszym obiekcie pozwoli wszystkim na realizowanie swojego planu treningowego niezależnie od warunków atmosferycznych i pory dnia. Praca nad sylwetką czy relaks po intensywnej konferencji będą możliwe w każdej chwili. Siłownia będzie dostępna dla gości przez 24 godziny na dobę i to bez żadnych dodatkowych opłat.

W strefie ćwiczeń znajduje się zarówno sprzęt do treningu siłowego (ławka treningowa o maksymalnym obciążeniu 150 kg, zestaw profesjonalnych hantli), jak i cardio (bieżnie elektryczne, orbitrek, rower treningowy). Sprzęt jest przeznaczony dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem treningowym.

Przez kilka tygodni hotelowa siłownia funkcjonowała na parterze, ale postanowiliśmy przenieść ją na piętro. Na parterze natomiast już niebawem uruchomimy specjalną strefę zabaw dla dzieci.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij