10.09.2019

Plac zabaw – moc atrakcji dla najmłodszych gości

Ruch i wspólna zabawa na świeżym powietrzu są niezastąpione dla prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Dołożyliśmy wiele starań, aby uczynić Artis Loft hotelem przyjaznym rodzinie, a w szczególności naszym najmłodszym gościom.

Plac zabaw – moc atrakcji dla najmłodszych gości

Nowoczesny plac zabaw znajduje się w naszym ogrodzie hotelowym. Budując go, kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci. 

Maluchy mają tu do dyspozycji zestaw zabawowy składający się z: zadaszonych wież, mini mostu linowego, drabinek, zjeżdżalni spiralnej, trzech zjeżdżalni prostych, mini ścianki wspinaczkowej oraz drabinek. Ponadto są tu również uwielbiane przez dzieci huśtawki, w tym bocianie gniazdo.

Nie zapominamy jednak o aktywności dorosłych gości. Podczas gdy dzieci będą się bawić, ich opiekunowie mogą skorzystać z zamontowanych obok placu zabaw urządzeń siłowni plenerowej. Mamy tu do wykorzystania następujące urządzenia:

  • orbitrek
  • biegacz
  • wioślarz
  • street workout

A rodziców szukających odrobiny relaksu zapraszamy na hamaki, gdzie wśród soczystej zieleni drzew mogą się wyciszyć i odetchnąć.

Zarówno dzieci, jak i rodzice znajdą w naszym ogrodzie moc atrakcji i radości, ciesząc się ostatnimi promieniami letniego słońca. Więcej zdjęć placu zabaw i ogrodu Artis Loft znajdziesz w naszej galerii.

Serdecznie polecamy!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij