17.11.2020

Hotelowy home office rusza w Artis Loft

Jeśli pracujesz zdalnie i chciałbyś zamienić domowy salon na pokój do pracy urządzony w loftowym stylu, z dala od miejskiego zgiełku - zapraszamy do Artis Loft Hotel.

Hotelowy home office rusza w Artis Loft

Specjalnie dla Ciebie stworzymy komfortowe warunki do pracy. Pokój z widokiem na ogród, szybki internet bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do drukarki, możliwość bezpośredniego korzystania z kawy, herbaty oraz kruchych ciasteczek w pokoju.

Nasza hotelowa kuchnia zadba o Twoje podniebienie i sprawi, że poczujesz się jak w domu. Z lunchu możesz skorzystać w naszej restauracji hotelowej lub na Twoje życzenie dostarczymy dania do pokoju.

To jedne z wielu udogodnień, z jakich możesz skorzystać. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do zapoznania się z naszym pakietem Home Office w hotelu.

O Home Office w naszym hotelu możesz też zapytać pracowników Recepcji. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny 504991148 lub mailowy: hotel@artis-loft.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij