26.08.2019

Coffee and Sons - nasza nowa kawa

Dlaczego zdecydowaliśmy się na wybór Coffee and Sons? Powód był prosty. Połączyła nas wspólna pasja do kawy oraz dbałość o naszych gości. 

Coffee and Sons -  nasza nowa kawa

Wspomniana palarnia jest rodzinną firmą, łączącą trzy pokolenia. Firma posiada 10-letnie doświadczenie i rozpoznawalną markę. Koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości kaw i korzystania z najlepszych sprzętów.

Palarnia o powierzchni 200 mkw znajduje się w Biłgoraju. Zielona kawa przechowywana jest w specjalnie przygotowanym magazynie, w którym na bieżąco kontrolowana jest temperatura oraz wilgotność powietrza. Po tym etapie kawa zostaje przełożona do pieca dębowego. Po jej wypaleniu sprawdzany jest smak każdej z kaw przez okres jednego miesiąca po wyjściu z pieca.

Aromat świeżej kawy wita naszych gości już u progu restauracji śniadaniowej i pobudza nasze zmysły do działania. Dbamy, aby wyjątkowo rozpocząć dzień przy smacznym i zdrowym śniadaniu z filiżanką dobrego espresso.

Zapraszamy do spróbowania kawy w naszej kawiarni!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij