Home Office w hotelu

Half Board

Jeśli warunki w domu nie sprzyjają efektywnej pracy, przenieś swój home office do Artis Loft, gdzie w ciszy i spokoju oddasz się biznesowym obowiązkom. W dodatku będziesz mógł korzystać z wielu udogodnień dostępnych gościom hotelowym.

By Twoja praca zdalna w Artis Loft odbywała się w komfortowych warunkach, zadbaliśmy o szybkie WiFi, dostęp do drukarki, bezpłatny parking, serwis kawowy, wyśmienity lunch oraz wygodny pokój z biurkiem i łazienką.

Pakiet Home office zawiera

• Wynajem pokoju hotelowego od godzin porannych do godziny 20:00 (maksymalnie 12h)
• Wygodne miejsce do pracy: biurko i wygodny fotel
Szybki internet bezprzewodowy 200/200Mb 
Kawę, herbatę, wodę mineralną oraz kruche ciasteczka bez ograniczeń
Obiad (zupa, danie główne, deser) 
• Bezpłatny dostęp do drukarki - wydruk 10 stron (w Recepcji)

Dodatkowe usługi i udogodnienia

Dodatkowo możemy zaoferować możliwość wynajmu Sali konferencyjnej oraz własny transport hotelowym busem. Podczas przerwy w pracy możesz skorzystać z restauracji Five Colours, ogrodu hotelowego i sali fitness.

Bezpieczny pobyt w Artis Loft

Przez wzgląd na aktualną sytuację oraz zalecenia wprowadzane przez Ministerstwo Zdrowia, Artis Loft Hotel wdrożył kompleksowe rozwiązania mające na celu zwiększenie Państwa bezpieczeństwa. Komfort i bezpieczeństwo naszych Gości są dla nas piorytetem. Szczegółowe informacje dotyczące naszej polityki bezpieczeństwa można znaleźć tutaj.

Oferta Home Office jest adresowana do osób, które podróżują służbowo lub poszukują spokojnego i zarazem komfortowego miejsca do pracy.

Od teraz Twój pokój do pracy może mieć standard trzech gwiazdek! Przenieś swoje biuro do designerskiego hotelu Artis Loft. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie pakietu Hotel Office prosimy o kontakt telefoniczny: 504991148 lub mailowy: hotel@artis-loft.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Arrival
Arrival from 16:00
Departure
Departure to 11:00
Animals
Pets are welcome. A fee of 50 zł per night applies..
Children
Children under 3 stay free-of-charge if they sleep in their parents’ bed.
Parking - info
 Free car park for all hotel guests – no booking required.
Acceptable methods of payment:
American Express Mastercard Maestro Visa Visa Electron