15
paź 2019
16
paź 2019

Centrum konferencyjne

Pod Warszawą

KONFERENCJE POD WARSZAWĄ

NOWOCZESNE SALE KONFERENCYJNE

Artis Loft to hotel konferencyjny pod Warszawą. Oferujemy nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe o dużych możliwościach aranżacyjnych.
Przygotowujemy różnego rodzaju wydarzenia i eventy – od kameralnych spotkań biznesowych po większe o charakterze wystawowym.
Nasza największa sala jest dostosowana do przygotowania eventów motoryzacyjnych – doskonale eksponuje wprowadzone na nią auta.

IDEALNA KONFERENCJA POD WARSZAWĄ

  • 500 mkw powierzchni do wykorzystania na szkolenia, konferencje i eventy;
  • Nowoczesne wyposażenie sal sterowane centralnie;
  • Zadbany teren wokół hotelu o powierzchni 3,5 ha do wykorzystania na piknik firmowy;
  • Miejsca parkingowe dla uczestników wydarzeń biznesowych;
  • Zaplecze noclegowe ponad 180 Gości;
  • Zespół profesjonalistów czuwających nad każdym wydarzeniem;
  • Kompleksowa organizacja wydarzenia;
  • Wyśmienita kuchnia.

SALE SZKOLENIOWE DLA WYMAGAJĄCYCH

Nasze sale szkoleniowe spełniają oczekiwanie najbardziej wymagających trenerów. Są przestronne, widne, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Doskonałe do organizacji różnego rodzaju szkoleń i warsztatów, w komfortowych warunkach i aranżacji przestrzeni dostosowanej do charakteru spotkania.

Wiemy jak spełnić Państwa oczekiwania. Dbamy, aby każda konferencja zorganizowana w mieszczącym się pod Warszawą hotelu Artis Loft była wyjątkowa i na długo zapadła w pamięci uczestników.

Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.

Dopasujemy się
do Waszych potrzeb

W naszym centrum konferencyjnym każde wydarzenie biznesowe organizowane jest z pasją i z pełnym profesjonalizmem. Pomożemy dobrać odpowiednią przestrzeń, aranżację oraz udogodnienia, które będą pasować do formuły konkretnego wydarzenia. Każda sala konferencyjna w Artis Loft spełnia najwyższe standardy i będzie doskonałym wyborem.

do Waszych potrzeb

Wiemy jak
spełnić oczekiwania

Oferta Artis Loft to więcej niż sale konferencyjne - dbamy o to, aby każde wydarzenie zorganizowane tutaj było wyjatkowe. Dlatego oprócz organizacji eventów proponujemy także przerwy kawowe z pysznym poczęstunkiem oraz inne niezbędne udogodnienia. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.

spełnić oczekiwania

Skontaktuj się z nami!

* pola wymagane

}
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij