20
mar 2019
21
mar 2019

Centrum konferencyjne

Pod Warszawą

IDEALNE MIEJSCE 

NA SPOTKANIA I SZKOLENIA

Artis Loft to hotel konferencyjny pod Warszawą, który w swojej ofercie ma sale konferencyjne i szkoleniowe o dużych możliwościach aranżacyjnych. Pozwalają one na przygotowanie różnego rodzaju wydarzeń biznesowych - zarówno tych mniejszych, kameralnych, jak i większych i wystawnych. Zapewniamy komfort podczas organizacji eventów w naszym centrum konferencyjnym i dostosowujemy nasze wnętrza do Państwa potrzeb.

Tu znajdziesz idealną salę konferencyjną pod Warszawą

Dysponujemy łącznie powierzchnią ponad 500m2 sal konferencyjnych, restauracją hotelową oraz wiatą grillową i terenem zielonym 3,5ha. Daje to wiele możliwości przygotowania różnych wydarzeń i atrakcji podczas konferencji, szkoleń czy integracji. Warto skorzystać z doświadczenia naszej hotelowej załogi, która potrafi zadbać o przygotowanie wszystkiego na najwyższym poziomie.

Aby lepiej poznać nasze sale konferencyjne pod Warszawą, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępnych sal i udogodnień.

 

Wyjątkowy

“Wyjątkowy”

Z pobytu w hotelu jestem bardzo zadowolona. Nowoczesny hotel bardzo pięknie urzadzony, czysto, przemiła obsługa a śniadanie obfite i bardzo smaczne. Polecam!

Dopasujemy się
do Waszych potrzeb

W naszym centrum konferencyjnym każde wydarzenie biznesowe organizowane jest z pasją i z pełnym profesjonalizmem. Pomożemy dobrać odpowiednią przestrzeń, aranżację oraz udogodnienia, które będą pasować do formuły konkretnego wydarzenia. Każda sala konferencyjna w Artis Loft spełnia najwyższe standardy i będzie doskonałym wyborem.

do Waszych potrzeb

Wiemy jak
spełnić oczekiwania

Oferta Artis Loft to więcej niż sale konferencyjne - dbamy o to, aby każde wydarzenie zorganizowane tutaj było wyjatkowe. Dlatego oprócz organizacji eventów proponujemy także przerwy kawowe z pysznym poczęstunkiem oraz inne niezbędne udogodnienia. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami.

spełnić oczekiwania

Poznaj korzyści

Rezerwuj na stronie

Rezerwując salę konferencyjną na naszej stronie zyskujesz:

Potwierdzenie
otrzymujesz natychmiastowo!
Najniższe ceny
i najlepsze oferty!
Bezpieczeństwo
danych osobowych i karty.
Bezpłatna anulacja
do 2 dni przed przyjazdem.

Skontaktuj się z nami!

* pola wymagane

}

Operacja pn. Nowa oferta gastronomiczna i pakietowa Hotelu Artis Loft
Mająca na celu "rozwój działalności Hotelu ARTIS LOFT o nową ofertę gastronomiczną i pakietową poprzez zakup wyposażenia do hotelu, kuchni, restauracji i strefy rekreacyjnej oraz utworzenie 4 miejsc pracy"
Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania
19.2 Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Wartość realizowanej operacji 448489,60 zł, w tym ze środków EFRROW 268645
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
wdrażanej przez LGD Ziemia Chełmońskiego

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij