16
lip 2019
17
lip 2019

Okolica Artis

Zwiedź naszą

piękną okolicę

Artis Loft Hotel znajduje się w miejscowości Radziejowice – Parcel, geograficznie położonej na Nizinie Środkowomazowieckiej. Atrakcyjne warunki naturalne występujące na tym terenie sprzyjają turystyce i rekreacji.

Rzesze turystów przyciągają walory krajobrazowe i atrakcyjne warunki naturalne. W połączeniu z doskonałą infrastrukturą komunikacyjną środkowe Mazowsze stanowi atrakcyjną destynację dla miłośników przyrody i zabytków.

Atrakcje w okolicy hotelu Artis Loft

Do niebywałych atrakcji przyrodniczych należą:

 • Bolimowski Park Krajobrazowy,
 • Międzyborów ze słynnymi Wydmami Międzyborowskimi,
 • Rezerwat Grądy Osuchowskie,
 • Arboretum w Rogowie.

Miłośnikom zabytków polecamy znajdujące się w okolicy:

 • Pałac w Radziejowicach,
 • Dwa XIX-wieczne kościoły w Mszczonowie i Osuchowie,
 • XIX wieczna osada fabryczna w Żyrardowie,
 • XVIII–wieczna świątynia w otoczonej lasami Lutkówce,
 • Pałac Sobańskich w Guzowie,
 • Dworek zwany Kaflarnią,
 • Muzeum Lwowa w Kuklówce Radziejowickiej,
 • Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach.

Park of Poland

Artis Loft Hotel jest także doskonałą bazą wypadową dla miłośników sportów wodnych. W odległości około 10 km od naszego hotelu powstaje największy w Europie park wodny – Park of Poland. Od 2017 roku w miejscowości Wręcza trwają intensywne prace nad tym ambitnym projektem. Pierwsze atrakcje zostaną oddane do użytku już w 2019 roku.

Termy Mszczonowskie

Nasz Hotel może pochwalić się także stałą współpracą z oddalonymi o około 2,5 km Termami Mszczonowskimi, a nasi Goście chwalą sobie relaks w wodach termalnych tego kompleksu.

Winnica Dwórzno

Do oryginalnych atrakcji naszego regionu należy Winnica Dwórzno. W Polsce w ostatnim czasie obserwuje się wzrost zainteresowania enoturystyką, a wspomniana winnica chwali się produkcją polskich win klasy premium. Istnieje możliwość zwiedzania Winnicy Dwórzno, a także degustacji i zakupu wina.

Driveland Tomasza Kuchara

Około 2 km od hotelu Artis Loft powstał Driveland, czyli Ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego. Otworzył go Tomasz Kuchar, doskonały kierowca rajdowy i rallycrossowy. To doskonale miejsce dla miłośników rajdów i wyścigów samochodowych, a także każdego, kto chciałby udoskonalić techniki jazdy.

Zalew w Żyrardowie

Niewątpliwą niespodzianką dla naszych Gości oddaloną o około 10 km od Hotelu jest Zalew w Żyrardowie. Ten sztucznie utworzony akwen na rzece Pisi stanowi atrakcję dla mieszkańców zachodniego Mazowsza. Zalew położony jest w sąsiedztwie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Jego powierzchnia to około 20 ha, głębokość ok 2m. To raj dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych. Piaszczysta plaża zachęca do kąpieli słonecznych w okresie letnim. 

Okolica Artis Loft Hotel kryje wiele ciekawostek. W obrębie 10 km od naszego hotelu znajdą Państwo coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań. Waszą dobrą zabawę w wymienionych wyżej miejscach, dopełnimy świetną kuchnią i komfortowymi pokojami. Powitamy Was uśmiechem i radością.

Zapraszamy
Zespół Artis Loft Hotel

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij