30.07.2020

Tworzymy przewodnik wideo dla naszych gości

Postanowiliśmy przygotować przewodnik wideo dla naszych gości. Oprócz głównej fabuły stworzyliśmy krótkie filmiki, pokazujące możliwości spędzenia wolnego czasu w ramach oferty hotelu Artis Loft.

Tworzymy przewodnik wideo dla naszych gości

Warto dodać, że nasz główny film został znakomicie odebrany, o czym świadczy liczba komentarzy i udostępnień na naszym facebookowym profilu. Mamy nadzieję, że także shorty spotkają się z pozytywną reakcją ze strony odbiorców – turystów i gości biznesowych.

Treści wideo świetnie oddają emocje. Dzięki współpracy z agencją Pokój 35 filmy nie tylko opowiadają historie, ale też tworzą wyjątkowy nastrój. Spora w tym zasługa muzyki, która została specjalnie skomponowana na potrzeby tego projektu.

Efekt naszej współpracy możecie obejrzeć na naszym profilu na Facebooku, na uruchomionym właśnie kanale Artis Loft na YouTube, a także na naszym blogu, gdzie szczegółowo opisaliśmy nasz projekt video – od pomysłu do realizacji.

Życzymy miłego oglądania!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij