08.12.2019

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w hotelu Artis

Miło nam poinformować, że przy hotelu Artis pojawił się punkt ładowania samochodów elektrycznych. Stacja znajduje się bezpośrednio przed wejściem głównym do obiektu. Mogą z niej korzystać zarówno goście hotelowi, jak i kierowcy, którzy na trasie z lub do Warszawy chcieliby podładować swoje elektryki.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w hotelu Artis

Jest to stacja o mocy 22 kW, napięciu 400 V i rodzaju gniazda: Typ-2, 230 V/ 32 A. Takie punkty ładowania Elocity z powodzeniem znajdziecie na parkingach i przed centrami handlowymi i innymi obiektami użyteczności publicznej.

Punkt ładowania samochodów elektrycznych w hotelu Artis Loft znajduje się w dogodnym miejscu dla kierowców. Nasz obiekt jest położony tuż przy trasie ekspresowej S8, zaledwie 40 min od centrum Warszawy. Pod koniec 2019 roku oddano do użytku odcinki Radziejowice-Przeszkoda i Przeszkoda-Paszków, dzięki czemu jadąc trasą S8 z Warszawy w kierunku Wrocławia, traficie do nas dopiero co oddaną dwupasmówką bez problemu.

W czasie ładowania samochodu elektrycznego można skorzystać z oferty naszej restauracji, zjeść pyszny posiłek i napić się wybornej kawy przed dalszą podróżą. Przy dobrej pogodzie polecamy spacer i przyjrzenie się okolicom hotelu Artis Loft. Warto zobaczyć nasz ogród z oczkiem wodnym i podziwiać okoliczności przyrody wokół obiektu, które zachęcają do organizacji eventów i imprez okolicznościowych. Znużonych podróżą zachęcamy do przerwania podróży i skorzystania z atrakcyjnych pakietów noclegowych.

Wracając do naszej stacji ładowania aut elektrycznych – jest czynna całą dobę, wymagane są jedynie własne kable i dostęp do aplikacji mobilnej Elocity. Koszt ładowania wynosi 1 zł za 1 kWh. Czas ładowania auta elektrycznego wynosi ok. 3 godzin.

Wspieranie transportu zeroemisyjnego i elektromobilności to kolejne argumenty, dla których warto odwiedzić nasz hotel. Jeśli chcielibyście zapytać naszą stacje ładowania samochodów elektrycznych, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z recepcją hotelu. Serdecznie zapraszamy!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij