19.02.2020

Słomki biodegradowalne w naszym Loft Barze

Rurki do picia są nieodłącznym atrybutem drinków, lemoniad i innych kolorowych napojów. Każdego dnia zużywa się w naszym kraju 3 miliony plastikowych słomek!

Słomki biodegradowalne w naszym Loft Barze

Warto wiedzieć, że plastikowe akcesoria do drinków okazują się siódmym najczęściej zbieranym śmieciem na plażach. Tymczasem z powodu uduszenia plastikiem każdego roku ginie nawet 100 tys. zwierząt żyjących w morzach i oceanach.

Dlatego wszystkie słomki wykorzystywane w naszym Loft Barze oraz restauracji są wykonane z naturalnych surowców i są w pełni biodegradowalne. Wprowadzenie papierowych słomek jest jednym z wielu zabiegów, jakie wdrożyliśmy w hotelu Artis Loft.

Mamy nadzieję, że tego typu proekologiczne zachowania zagoszczą na stałe we wszystkich lokalach gastronomicznych. Dzięki temu uda nam się wspólnie przyczynić do zahamowania procesu zanieczyszczenia oceanów i mórz o tony zalegającego w nich plastiku.  

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij