21.01.2020

Ferie zimowe 2020 pod Warszawą

W połowie stycznia w pierwszych pięciu województwach ruszyły ferie zimowe 2020. Wczoraj zimowy odpoczynek rozpoczęły kolejne regiony. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na zimowy odpoczynek, zapraszamy do hotelu Artis Loft. ***

Ferie zimowe 2020 pod Warszawą

Nasz obiekt znajduje się zaledwie 40 min od centrum Warszawy, w spokojnej i malowniczej okolicy za miastem. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet pobytowy dla całej rodziny.

Wygodne pokoje, smaczna kuchnia i kameralna atmosfera zapewnią miło spędzony czas i odpoczynek od codziennych obowiązków podczas wyjazdu z całą rodziną. Aby wrócić do pracy oraz szkolnych ławek wypoczętym i zregenerowanym, proponujemy zadbać o aktywność na świeżym powietrzu.

Idealnym miejscem jest zadaszone lodowisko znajdujące się 2 km od naszego hotelu, przy Kompleksie Basenów Termalnych. By pojeździć po tafli, nie trzeba mieć własnego sprzętu. Na miejscu jest wypożyczalnia łyżew, kasków ochronnych, a dla najmłodszych lub początkujących łyżwiarzy także specjalne pingwinki do nauki jazdy. Pobyt w kompleksie Basenów Termalnych wykorzystujących wody geotermalne pełne cennych minerałów o właściwościach leczniczych, to kolejne miejsce, które pozwoli zregenerować siły, rozładować stres a przede wszystkim odprężyć ciało i umysł. Po dniu pełnym atrakcji zapraszamy do naszej restauracji na pyszną obiadokolację i rozgrzewającą herbatę.

Zapraszamy do przejrzenia pakietu Ferie zimowe na łyżwach, zachęcamy też do kontaktu telefonicznego: 504 991 148 lub mailowego: hotel@artis-loft.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij