30.11.2019

Drive Land – pomysł na niezapomniany event motoryzacyjny

Jeśli nie mają Państwo pomysłu na organizację imprezy firmowej, integracyjnej dla swoich pracowników serdecznie polecamy organizację eventu motoryzacyjnego.

Drive Land – pomysł na niezapomniany event motoryzacyjny

Zaledwie 4 kilometry od naszego hotelu znajduje się Driveland - ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego. Twórcą obiektu jest Tomasz Kuchar, doskonały kierowca rajdowy i wielokrotny Mistrz Polski w Rallycrossie.

Tor Drive Land o długości 1,8 km, doskonała nawierzchnia, płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania, kurtynami wodnymi oraz szarpakiem do wprowadzania pojazdów poślizg pozwalają na weryfikacje oraz podniesienie umiejętności prowadzenia auta.

Specyfika obiektu pozwala na szkolenie techniki jazdy jak i testowanie możliwości samochodów w każdych warunkach. Jazda na torze to przede wszystkim spojrzenie na prowadzenie samochodu z odmiennej drogowej perspektywy dzięki której z pewnością każdy uczestnik stanie się bardziej świadomym i bezpiecznym kierowcą.

Drive land to idealne miejsce do organizacji eventów motoryzacyjnych z wykorzystaniem elementów techniki jazdy oraz sposobu zachowania się w trudnych warunkach atmosferycznych pod okiem zespołu doświadczonych instruktorów. Potężna dawka adrenaliny, której z pewnością dostarczy Driveland, na długo zapadnie w pamięci uczestników eventu.

Wszystkich kierowców i miłośników motoryzacji, zainteresowanych m.in. eco-drivingiem czy specjalnymi szkoleniami na torze z jazdy sportowej, zapraszamy do kontaktu z nami: email: sprzedaz@artis-loft.pl, tel. 798 975 598 - Klaudia Tartanus, tel. 797 376 087 - Agnieszka Tomaszewska.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij