25.11.2020

Dostarczamy posiłki do domu i do biura

Nasza hotelowa restauracja jest dla Państwa dostępna 7 dni w tygodniu i możecie nadal cieszyć się daniami naszej kuchni w domowym zaciszu lub miejscu pracy. Chętnie Państwa wyręczymy w przygotowywaniu pracochłonnych posiłków, zamawiając to, na co macie ochotę wprost do domu lub do biura.

Dostarczamy posiłki do domu i do biura

Oferowane przez restaurację Five Colours potrawy to catering w najlepszym wydaniu. Dbamy o to, aby posiłki były smaczne i świeże. Możecie też wybrać, czy chcemy sami odebrać zamówione dania (posiłki można odebrać w recepcji hotelu Artis Loft), czy mamy je dowieźć pod same drzwi (gwarantujemy szybką dostawę).

By zapoznać się ze szczegółową ofertą, wystarczy kliknąć w zakładkę Dania na wynos. Zamówienia można składać telefonicznie (tel: 504991148 lub mailowo: (e-mail: hotel@artis-loft.pl). Przyjmujemy je codziennie od 12:00 do 21:00. Serdecznie zapraszamy do zamawiania jedzenia na wynos - zarówno do domów, jak i do biur.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij