02.05.2020

Artis Loft Hotel znów otwarty dla gości

Z przyjemnością informujemy, że od poniedziałku, 4 maja, możemy znów gościć Państwa w naszym hotelu. To dobra informacja dla osób zmęczonych wielotygodniową izolacją oraz wszystkich poszukujących przestrzeni i komfortu.

Artis Loft Hotel znów otwarty dla gości

Naszym niewątpliwym atutem jest otoczenie hotelu. Ponad 3,5 ha nowocześnie zagospodarowanego terenu zielonego daje ogromne możliwości aranżacyjne. Zadbany ogród z oczkiem wodnym i altaną grillową, namiot sferyczny czy strefa hamaków w naszym lesie to tylko część atrakcji, jakie możemy zaoferować naszym gościom.

Ogromną zieloną przestrzeń wokół hotelu z pewnością docenią przedsiębiorcy poszukujący nietuzinkowego miejsca do pracy zdalnej. W tych niebanalnych okolicznościach przyrody możemy zorganizować spotkanie biznesowe, co pozwala zachować swobodę, dystans i najwyższe standardy bezpieczeństwa.

W trosce o Państwa komfort i zdrowie wprowadziliśmy rygorystyczne zasady bezpieczeństwa, które można znaleźć na stronie https://www.artis-loft.pl/bezpieczenstwo.

Zapraszamy do rezerwacji: tel. 504 991 148 lub mail: hotel@artis-loft.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij