15.04.2020

Altana grillowa w naszym ogrodzie

Zapraszamy miłośników dań grillowych do organizacji imprez na świeżym powietrzu w naszej altanie grillowej, gdzie od wiosny do wczesnej jesieni organizowane są różnego rodzaju imprezy plenerowe.

Altana grillowa w naszym ogrodzie

To idealne miejsce do organizacji spotkań towarzyskich, rodzinnych (takich, jak imieniny czy urodziny), a także wieczorów panieńskich i kawalerskich. Proponujemy również organizację imprez i pikników firmowych.

W zadaszonej altanie grillowej znajdują się stoły z ławami na ok. 60 miejsc siedzących oraz miejsce do tańczenia. Sąsiadujący ogród z hamakami, oczko wodne oraz plac zabaw dla dzieci pozwolą na miłe spędzenie czasu na łonie natury. Jako uzupełnienie wieczornej imprezy proponujemy ognisko, aby podkreślić klimat tego miejsca i uświetnić Państwu wieczór.

Do dyspozycji pozostawiamy Państwu sprzęt nagłaśniający, koce oraz piece grzewcze. Aktualne menu grillowe wraz z cennikiem znajdą Państwo w zakładce Grill rodzinny

Kompleksowego wsparcia w organizacji imprez oraz szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz dział sprzedaży: email: sprzedaz@artis-loft.pl, tel. 798 975 598 - Klaudia Tartanus, tel. 797 376 087 - Agnieszka Tomaszewska.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij