17
Jun. 2019
18
Jun. 2019

Event Sportowy

WARSZTATY Z TRENEREM PERSONALNYM

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników. Nowoczesne zarządzanie zespołem to świadomość jak wiele czynników wpływa na ich wydajność.

Artis Loft Hotel propaguje zdrowy styl życia, dlatego specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy nie lada gratkę – warsztaty dla firm z trenerami personalnymi, którzy mogą poprowadzić specjalnie dla Was warsztaty związane ze zdrowym trybem życia.

Warsztaty personalne z Kasią Bigos i Andrzejem Bogdałem

Skorzystajcie z wiedzy i doświadczenia Kasi Bigos i Andrzeja Bogdała. Przeprowadzą dla Was fantastyczny sportowy event w Artis Loft Hotel. Nasz ogród i trenerzy czekają na Was.

Warsztaty personalne z Kasią Bigos i Andrzejem Bogdałem odpowiedzą na pytania:

  • jak skutecznie walczyć ze stresem?
  • jak zachować sprawność psychofizyczną?
  • jak poprawić witalność ?
  • jak ekspresowo podkręcić metabolizm?
  • jak poprawić funkcje poznawcze, pamięć i koncentrację?
  • jak zmienić nawyki żywieniowe?
  • jak ważna jest aktywność fizyczna?
  • jak poprawić wydajność Pracownika ?

Warsztaty personalne dla firm w Artis Loft

Nasi eksperci to uznani trenerzy personalni, którzy zdobytą wiedzę sprawdzili na sobie. Żyją według zasad, które przekazują swoim podopiecznym.

Kasia Bigos  - Kobieta Roku Glamour 2018, trenerka, dziennikarka i blogerka. Kasia prowadzi bloga pod wymownym tytułem „Fitness w Wielkim Mieście”, instruktorka fitness i pole dance, Mistrzyni Polski i Europy w pole dance, autorka programu treningowego Fireworkout.

Andrzej Bogdał to absolwent AWF w Katowicach. Posiada dyplom z zakresu żywienia i suplementacji. Pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Miłośnik zdrowego biegów górskich.

Warsztaty dla Waszej Firmy zostaną poprzedzone badaniem potrzeb i dostosowaniem programu zajęć do waszego zespołu i oczekiwań.

Contact us!

* pola wymagane

}
newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close