18
lut 2019
19
lut 2019

Imprezy

Przeżyj z nami najpiękniejsze chwile

MAGICZNE CHWILE

W ARTIS LOFT HOTEL

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą

Goście zachwyceni

“Goście zachwyceni”

Zorganizowaliśmy w Hotelu Artis Loft wesele 7 lipca 2018 r. Jesteśmy zachwycenie po prostu wszystkim! Dlatego zacznę od początku. Przeglądaliśmy wiele ofert weselnych, ale ta była najkorzystniejsza(...) Degustacja dań okazała się bardzo miłym przeżyciem, podczas którego z ogromną starannością przedstawiono nam umiejętności Szefa Kuchni (...) Jedzenie zachwyciło wszystkich, Rodzinę, Gości, a przede wszytkim nas, a było kilku Gości z wyczulonym smakiem do wykwintnych dań. I tu pragnę podkreślić ogromną elegancję podania posiłków. Dania były lekkie, syte, nietypowe, a każdy znalazł coś dla siebie(tarta szpinakowa, mus czekoladowy, sorbet cytrynowy, zupa krem z białych warzyw, ciasto czekoladowe i wiele innych). Alkohol w naszej ofercie również był bardzo dobry gatunkowo. Stół wiejski zachwycił, wędliny były bardzo dobrej jakości (...) Kelnerzy bardzo sprawnie działali i reagowali na wszelkie prośby (...) Wielkim atutuem tego miejsca jest piękny ogród, z dużą ilością miejsc siedzących, z których Goście chętnie korzystali i zachwalali...

Cieszę się, że wybraliśmy to miejsce. Spełniło wszystkie nasze oczekiwania (...) Profesjonalizm, rzetelność, wyczyucie stylu i smaku, uprzejmość, szacunek. Bardzo polecam!

WYKWINTNIE I UROCZYŚCIE
czyli WESELE MARZEŃ

Dzień zaślubin, to jedno z najważniejszych wydarzeń w Naszym życiu. Dlatego, pragniemy towarzyszyć Państwu w tym wyjątkowym dniu. Wykwalifikowany zespół Artis Loft Hotel, dokładnie wsłucha się w potrzeby Młodej Pary i sprawi, że przyjęcie weselne będzie radosnym uwieńczeniem zawarcia związku małżeńskiego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

czyli WESELE MARZEŃ

PRZYJĘCIA
OKOLICZNOŚCIOWE

Przyjęcia komunijne, chrzciny, imprezy urodzinowe, jubileusze, studniówki – zorganizujemy je dla Ciebie! 

Pobierz ofertę

Zapraszamy rownież do kontaktu z naszym managerem restauracji tel. 501 494 564, tel. 500 534 835, mail. restauracja@artis-loft.pl

OKOLICZNOŚCIOWE

Skontaktuj się z nami!

* - pola wymagane

}

Operacja pn. Nowa oferta gastronomiczna i pakietowa Hotelu Artis Loft
Mająca na celu "rozwój działalności Hotelu ARTIS LOFT o nową ofertę gastronomiczną i pakietową poprzez zakup wyposażenia do hotelu, kuchni, restauracji i strefy rekreacyjnej oraz utworzenie 4 miejsc pracy"
Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania
19.2 Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Wartość realizowanej operacji 448489,60 zł, w tym ze środków EFRROW 268645
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność
wdrażanej przez LGD Ziemia Chełmońskiego

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij